אודות סרטן.אינפו

LOGO_Sartan

 

 

 

תודה על התעניינותכם באתר sartan.info ואנו מקווים שתמצאו את המידע ואת אפשרות אחסון הפרטים הרפואיים מועילים.

נזכיר בהזדמנות זאת בשנית כי שיקולי אבטחת המידע הם חשובים ביותר מבחינתינו ועל כן האתר משתמש באמצעי הגנה על הפרטיות הטובים והיעילים ביותר שיכולים להיות (בנוסף על אבטחת מידע בפרוטוקול SSL המיושם בכל האתר) – פשוט אין כל מידע אישי או כזה שיכול לזהות משתמשים באתר. בתוך יממה מההרשמה לאתר הפרטים העלולים להיות מזהים (שהם שם משפחה ומספר זהות) נמחקים לחלוטין מהאתר ולא נמצאים בו יותר. 

תודה על התעניינותכם באתר sartan.info ואנו מקווים שתמצאו את המידע ואת אפשרות אחסון הפרטים הרפואיים מועילים.

האתר נבנה והוקם על ידי צוות רב מקצועי בראשות פרופ׳ מיכה ברחנא, רופא, מומחה בבריאות הציבור ואפידמיולוגיה, מומחה במנהל רפואי, רופא משפחה, מרצה בכיר באוניברסיטת חיפה ומחבר-שותף של יותר ממאה פרסומים בעיתונות הרפואית הבין לאומית בנושאי סרטן. הנתונים המופיעים נלקחו מהספרות הרפואית העדכנית ביותר וממאמרים רפואיים המפורסמים בעיתונות הרפואית העולמית, מנתוני מאגרי תרופות ומנתוני יצרני תרופות וכמו כן נתונים אודות שכיחות מחלות, נתוני אוכלוסייה ותמותה המפורסמים על ידי גופים ממשלתיים בישראל או מחוץ לה שזה תפקידם. כל הכתוב באתר, בכל נושא  הוא יצירה מקורית בבעלות האתר ולא נעשה שימוש בשום מקרה במלל או קטעי מלל אחר. ראה גם תנאי שימוש באתר בהקשר זה. 

האתר הנו אתר פרטי ואינו ממומן מאף גורם חיצוני. תחזוקת האתר ממומנת מפרסומות המופיעות בו כאשר נעשה ניסיון להציג רק פרסומות שלדעת עורכי האתר הן ראויות ואין בהן חשש להטעייה או להפחת תקוות שוא.  

באתר המכיל כמה מאוד עמודים בנושאים מגוונים עלולות ליפול טעויות או עלול להיות ניסוח שיכול להתפרש בצורה שונה ממה שהמחבר התכוון אליו. במידה ומצאת טעות של כתיב, או של ניסוח או (לדעתך) של מהות, ניתן לפנות למנהלי האתר בדוא”ל המופיע ב״צרו קשר״.

 

תודה לכל המשתמשים באתר, וכל צוות האתר מקוה שהשימוש הוא אכן מועיל ויעיל עבורכם. 

בברכת בריאות שלמה

צוות אתר סרטן.אינפו

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך
תנאים לשימוש באתרמדיניות פרטיות Privacy Policyפרסום באתר