פרסום באתר

LOGO_Sartan

 

 

 

מדיניות פרסום:

פרסום באתר ייעשה בעמודים הפנימיים בלבד, בצד הטקסט המרכזי, בצד ימין או בחלק התחתון של העמוד כפי שמודגם בעמוד זה. גודל המודעה ונראותה באתר זה הוא באופן מהותי גדול יותר מאשר מקובל. הפרסומות יהיו בגודל של תיבה מרובעת (240X200 פיקסלים) או מוארכת (פרסומת בגודל כפול, 240X400 פיקסלים). לא תהיינה פרסומות ב״איזור האישי״.

בכל עמוד תהיינה לכל היותר חמש פרסומות, בהתאם לאורך הדף. 

האתר שומר לעצמו את הזכות לאשר פרסומות לפי ראות עיניו ואינו מתחייב לפרסם כל פרסומת שהיא לכל מוצר או שירות שהוא.

הפרסומות יכולות להיות מתחלפות, כך שבאותו ריבוע פרסום תתחלפנה עד שלוש פרסומות לכל היותר.

האתר שומר לעצמו את הזכות לאשר פרסומות לפי ראות עיניו ואינו מתחייב לפרסם כל פרסומת שהיא לכל מוצר או שירות שהוא. כל פרסומת מוצעת תיבחן על ידי מנהלי האתר ותאושר (או שלא) לפרסום.

פרסומות יכולות להיות בכל נושא שהוא. בפרסומות של תכשירים רפואיים, או כאלו המתיימרים להיות תכשירים רפואיים יש לנהוג לפי נוהל ״פרסום של תכשירים רפואיים על-פי תקנה 28״ של משרד הבריאות שעיקריו מובאים להלן:  

פרסום לא יכלול את המפורט להלן:

1 הצהרה ו/או נתון לא נכון ו/או לא מדוייק ו/או שלא ניתן לבדיקה.

2 ביטויים מופלגים (סופרלטיבים) כגון: הכי טוב, הכי יעיל, היחיד, הפיתרון.

3 השוואה בין תכשירים רפואיים, אלא אםכן מדובר בתכשירים שהחומר   הפעיל  שלהם זהה   ובסיס השוואה הוא אחיד. נקודות ההשוואה יתבססו על עבודות שפורסמו בעיתונים מדעיים ”PEER REVIEW“.

למרות האמור, ניתן יהיה לפרסם כי התכשיר הינו הנמכר ביותר או היחיד מסוגו על-סמך אסמכתאות.

התכשיר אליו מושווה התכשיר המתפרסם לא יוצג בדרך שתיצור יתרון מלאכותי כלשהו לתכשיר המתפרסם. אישור להשוואה יינתן לאחר ששוכנע אגף הרוקחות כי קיים בסיס נאות להשוואה.

לא יאושר פרסום שנטען בו לעליונות כללית של תכשיר על בסיס השוואה מוגבלת. 

לא יפרסם אדם תכשיר באופן העלול להטעות,להפחיד או ליצור מתחים או שירמוז כי התכשיר יעניק לצרכן תכונות או יתרונות אשר אינם בהתאם להתוויה שאושרה לגביו בפנקס.

ככלל, אין לפרסם לקטינים. במקרים יוצאי דופן לגופו של עניין יישקל מתן אישור לפרסום לקטינים בהתאם לסוג התכשיר ומקום הפרסום.

אין לפרסם תכשיר המעודד שימוש לא מושכל בתרופות.

לא יאושר פרסום המכיל טענות מופרכות או רמיזות כגון: * אי שימוש בתכשיר עלול להזיק לבריאות. * התכשיר תמיד יעיל ובטוח.

 

״חבילות״ פרסום: 

האתר מורכב מכמה מאות עמודי תוכן ומספרם הולך וגדל. מטבע הדברים לא כל העמודים נצפים על ידי אותו מספר של צופים ולפיכך הפרסום באתר נעשה ב״חבילות״ כשהמשמעות הנה פרסום של אותה מודעה במספר עמודים במשך תקופה נתונה בחלוקות שונות על פי מספר הצפיות באותם עמודים.

העמודים מחולקים לשתי קבוצות – קבוצה אחת של עמודים הנצפים בתדירות גבוהה במיוחד והשנייה, עמודים הנצפים בתדירות רגילה. כל חבילת פרסום כוללת פרסום אותה המודעה ב 10 עמודים שונים כשהחלוקה הבסיסית היא של 5 מודעות בעמודים הנצפים בתדירות גבוהה במיוחד ו 5 בעמודים בעלי תדירות צפיות רגילה.

חבילות הפרסום הן לפרסום במשך שלושה שבועות ותנאי ה״חבילה״ יישארו זהים למשך שלושה חודשים, כלומר לא ייעשה שינוי במחיר במהלך שלושה חודשים. לאחר מכן עלות הפרסום עשוייה להשתנות. 

במידה ולמפרסם יש עניין בפרסום בעמודים ספציפיים, האתר ישתדל להענות לבקשה, תוך שמירת הכלל של 5 מודעות בעמודים נצפים יותר. 

ניתן לרכוש חבילות חלקיות (מודעה ב 5 עמודים מבין אלו הנצפים יותר למשל).

עדכון מדרג העמודים הנצפים ייעשה אחת לחודש ובמידה ומסיבה כל שהיא יהיו שינויים משמעותיים אשר עלולים להפר את האיזון בין מודעות בעמודים נצפים יותר לכאלו שפחות, המודעות תועברנה בהתאם.

לפרטים נוספים ולבקשת פרסום באתר נא לפנות לכתובת הדו”אל הבאה. רצוי לציין את נושא המודעה . pirsum@sartan.info 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך
תנאים לשימוש באתרמדיניות פרטיות Privacy Policyצרו קשר